Národní památkový ústav vypisuje výběrové řízení na pozici vedoucí/ho Metodického centra zahradní kultury v Kroměříži

Ředitelka Národního památkového ústavu, územního odborného pracoviště v Kroměříži vypisuje otevřené výběrové řízení na jmenovanou pozici vedoucí/ho Metodického centra zahradní kultury v Kroměříži.

Česká republika disponuje mnoha v celosvětovém měřítku pozoruhodnými zahradami a parky. Jedinečnost kroměřížské památky UNESCO Arcibiskupského zámku a zahrad poskytuje prostor pro působení a rozvoj Metodického centra zahradní kultury v Kroměříži.

Metodické centrum zahradní kultury v Kroměříži je organizační jednotkou Národního památkového ústavu, územního odborného pracoviště v Kroměříži. Působnost centra zahrnuje území ČR i aktivní rozvoj mezinárodní spolupráci a komunikaci v daném oboru.

Centrum poskytuje zejména odbornou spolupráci a metodickou pomoc na úseku péče o památky zahradního umění ve správě Národního památkového ústavu, dále odbornou a metodickou pomoc správcům a majitelům při obnově a následné péči o řadu historických zahrad a parků napříč Českou republikou.

Aktuálně vypsané výběrové řízení si klade za cíl vybrat, dle požadavků ředitelky Národního památkového ústavu, územního odborného pracoviště v Kroměříži, vedoucí/ho tohoto multioborového centra pro oblast zahradní kultury.

Uchazeči se mohou hlásit do 15. listopadu do 11 hodin, podrobné informace a podmínky výběrového řízení naleznete na webových stránkách Národního památkového ústavu nebo v PDFsouboru

Přidal/a: kv | 19-10-07