Jarní výstava | Floria Kroměříž

Svátek pro všechny zahradníky a zahrádkáře se blíží.

Od 1. do 8. května bude Výstaviště Kroměříž patřit všem milovníkům květin, skvělé hudby a také těm, kteří přijdou potěšit své oko zhlédnutím nápadité květinové expozice. To vše a ještě mnohem více zažijete na již 43. ročníku největší zahradnické prodejní výstavy v České republice - Floria JARO 2019.

Na výstavě nakoupíte vše potřebné pro dům i zahradu od stovek prodejců z celé České republiky i ze zahraničí. Okouzlí Vás tematicky vyzdobené pavilony tisíci květinami. Vystupují zde přední hvězdy hudební scény a otevřeny jsou desítky stánků a restaurací s širokou nabídkou občerstvení.

Nakoupíte zde přísady, květiny, okrasné a ovocné stromy a keře, zahradní nářadí, nábytek a mnoho dalšího pro vaši zahradu nebo dům.

Floria JARO láká na Květinový zvěrokruh ve hře světel a stínů

Za letošní hlavní motto květinové expozice si aranžéři z Výstaviště Kroměříž zvolili Květinový zvěrokruh. „Vstupem do vyzdobeného pavilonu A se přenesete do tajemného večera s nebem posetým miliony hvězd, z něhož se na Vás bude snášet dvanáct květinově ztvárněných znamení zvěrokruhu z tisíců jarních cibulovin a hrnkových rostlin. Tajemnou atmosféru doplní hra světel a stínů,“ popisuje manažer výstavy Vojtěch Zahradník. Hlavní expozici vytvoří tým Výstaviště Kroměříž ve spolupráci s předními českými aranžérkami Jarmilou a Petrou Pejpalovými.

Aranžování v přímém přenosu

Po velkém úspěchu aranžování v přímém přenosu při loňské jarní výstavě se organizátoři rozhodli také letos návštěvníkům připravit nezapomenutelnou podívanou. Nejlepší čeští aranžéři budou každý den výstavy tvořit přímo před očima návštěvníků speciální květinová aranžmá na téma „Čtvero ročních období“. Tyto pozoruhodné objekty budou součástí okrasných venkovních zahrad areálu výstaviště. Florální objekty vytvoří špičkoví aranžéři ze Svazu květinářů a floristů České republiky jako Klára Franc Vavříková, Jarek Kokeš, Tomáš Hakl a další.

Vystoupí Yvetta Simonová i Duo Jamaha

Pořadatelé připravili i bohatý doprovodný program sestavený ze známých a zvučných jmen hudební scény. Vystoupí Yvetta Simonová, Duo Jamaha, Eva a Vašek, Vladimír Hron, Motýl Band, dechové hudby Zdounečanka a Hulíňané, ale také Jaromír Adamec jako Matuška Revival a mnoho dalších.

Výstaviště Kroměříž je moderní bezbariérový areál, ve kterém jsou pro návštěvníky stále připravovány novinky. Při letošní jarní výstavě příchozí ohromí nově vybudovaná voliéra s okrasným ptactvem, která je zakomponována do relaxační zahrady. Prostory výstaviště jsou zárukou prožití komfortního a příjemného dne plného zážitků, kde naleznete dostatečné možnosti k nákupu, odpočinku a občerstvení. Pro návštěvníky Výstaviště Kroměříž je k dispozici vice než 2500 parkovacích míst.

Pro nejmenší zahradníky je připraven unikátní Dětský svět s desítkami venkovních a vnitřních atrakcí. Dětský svět zabaví během celé výstavy všechny malé neposedy speciálním zábavním programem.

HUDEBNÍ DOPROVODNÝ PROGRAM:

Středa 1. 5.

11:00 – 12:30 – Jaroslav Dolník

 

13.00 – 14.00 – Yvetta Simonová

Čtvrtek 2. 5.

11:00 – 14:00 – Eva a Vašek

Pátek 3.5.

11:00 – 13:00 – Milenium

 

13.00 – 14.00 – Duo Jamaha

Sobota 4. 5.

11:00 – 13:00 – Dale B Williams

 

13.00 – 14.00 – Vladimír Hron

Neděle 5. 5.

11:00 – 13:00 – „What About trio?“

 

13.00 – 14.00 – Matuška Revival (Jaromír Adamec)

Pondělí 6. 5.

11:00 – 14:00 – Zdounečanka

Úterý 7. 5.

11.00. – 14.00 – Hulíňané

Středa 8. 5.

11.00 – 14.00 – Motýl Band

 

Partnerem Jarní výstavy se staly České dráhy. Pro návštěvníky je připraveno zvýhodněné vstupné „S platnou jízdenkou ČD do stanice Hulín nebo Kroměříž k zakoupené základní vstupence druhá zdarma.“

Hromadné zájezdy: Pro zájezdy (nad 20 osob) ohlášené předem je připraveno jednotné zlevněné vstupné 80,- Kč/osoba . Zájezdy, prosím, hlaste do 18. 4. 2019 na email opravilova@vystavistefloria.cz. Poté obdržíte fakturu, po jejímž zaplacení Vám budou odeslány vstupenky.

Nově jsme pro vás připravili balíček vstupenek na všechny zahradnické výstavy FLORIA JARO 2019, FLORIA LÉTO 2019, FLORIA PODZIM 2019, FLORIA DUŠIČKY 2019.

Zdroj: www.vystavistekromeriz.cz

Přidal/a: kv | 19-04-26